Případ ukradeného listí

Ve středu 16.10. se všechny děti ze školky proměnily v malé detektivy a řešily záhadu, kam se ztratilo listí. Ukradl ho snad někdo?

Bylo to poněkud zapeklité, protože ani lesní zvířátka jako ježečci, srnky, veverka a ani vítr si ničeho nevšimli. Díky skvělému týmu malých detektivů a prvňáčků, kteří zkoumali nalezené stopy a kladli správné otázky se podařilo celý případ a záhadu vyřešit.

Pěší setkání MŠ Sehradice  a  MŠ Slopné

Ve čtvrtek 19.9.2024 došlo k hvězdnému setkání MŠ Sehradice a MŠ Slopné na fotbalovém hřišti v Sehradicích.

Celé dopoledne se neslo v duchu tématu měsíce HVĚZDY ZÁŘÍ. Děti si prošly hvězdné cestičky, překážkovou dráhu, na které si ověřily svou obratnost a koordinaci. Aby se děti vzájemně poznaly, obě školky si pro své kamarády nachystaly společné písničky a tanečky. Nakonec si všichni zasloužili sladkou odměnu a diplom.

Pěšky do školy

V týdnu od 16.9.2024 do 20.9.2024 je naše ZŠ a MŠ zapojena do celorepublikového projektu PĚŠKY DO ŠKOLY

Informace o projektu a doprovodných akcích jsme si s žáky společně vysvětlovali ve škole. Zákonní zástupci byli o projektu informováni v průběhu akce: Káva s panem ředitelem.

Níže najdete případně další informace. Děkujeme za spolupráci.

odkaz na projekt PĚŠKY DO ŠKOLY: ZDE

Ve čtvrtek je v plánu pěší setkání s dětmi z MŠ Slopné.

Děkujeme rodičům za účast na úvodním informačním setkání a podnětnou debatu.

Připomínáme první schůzky s paní učitelkami MŠ a panem ředitelem

ČTVRTEK, 5.9.2024        16:00 hod.

(první informační schůzka, vyladění detailů ...)

Zahájení školního roku 2024 - 2025

Ředitelství ZŠ a MŠ Sehradice oznamuje,

že provoz MŠ v Sehradicích bude zahájen v pondělí 2.9.2024 6:30 hod.

Sehradice, 21. 8. 2024

Mgr. et Mgr. Martin Polách, MBA